Одесса
15 Co
USD

Крадіжка у 105-й школі: батьки вимагають найняти охорону (відео)

Переступив через дітей та обікрав вчительку. В школі № 105 посеред білого дня чоловік без будь-яких перешкод зайшов до кабінету першокласників.

На щастя, обійшлося лише крадіжкою телефона. Проте інцидент не згуртував батьків, а лише посварив. Батьки першачків вимагають терміново найняти охорону, але решта батьківського комітету їх не підтримує. В адміністрації школи пояснюють: бюджетних коштів на охоронця не передбачено, але вони шукають вихід.

Це сталося на перерві. Діти святкували день народження однокласниці. Вчителька ж лише на мить залишила кабінет, аби прибрати.

Два поверхи будівлі займає навчальний заклад, на третьому — жилі квартири, отже парадний вхід спільний. Біля дверей, які ведуть до кабінетів, зазвичай сидять прибиральниці або чергують школярі.

В адміністрації школи пояснюють: ставка охоронця не передбачена, але її можна «перекинути» з інших вакансій. Після інциденту з відповідним запитом вже звернулися до департаменту освіти міськради.

Аби бути спокійними за своїх дітей, батьки єдиного в школі першого класу вирішили самотужки найняти охоронця. Для цього запропонували перенаправити кошти із добровільного внеску. Проте для цього потрібно рішення усього батьківського комітету.

Після відмови здавати гроші до фонду батьки отримали таке повідомлення: «Извините нас — всех родителей в школе. Мы просто будем сопровождать ваших детей в кабинет с 8:30 до 15:00. Общие коридоры, туалеты и буфеты, я так понимаю, вам не нужны». Наразі батьківський комітет має знову зібратися, аби порозумітися.

Також школа очікує на відповідь департаменту освіти. А поки до школи може завітати хто завгодно.

1 октября, 2019 18:53