З Одеси до Чорноморська за пів години: понтонна переправа працює (відео)

Відсьогодні з Одеси до Чорноморська знову можна дістатися дуже швидко! Понтонний міст через Сухий лиман, який з’єднує два міста і багато сіл, відкрили після ремонту.

Понтонна переправа між Одесою та Черноморськом відновлює свою роботу. Рівно о 10 годині ранку шлагбаум пропустить перший транспорт.

Ще декілька останніх штрихів, і міст відкриють. Тим часом низка машин зібралася з двох сторін переправи.

Відкриттю радіють не тільки водії, а й пасажири маршрутних таксі № 15 Одеса — Чорноморськ. Адже на час ремонту понтона схему руху змінили, тому з’явилися додаткові труднощі. Одні перелазили на інший бік по бетонній недобудові моста, який повинен згодом замінити понтонну переправу. Іншим вдавалося переплисти човном.

За час ремонту нещасних випадків або травм не зафіксували. Зате саму переправу відремонтували раніше запланованого терміну, попри певні ускладнення. І от через місяць після початку ремонту на понтонну переправу виїжджають перші автомобілі.

Довгоочікуване відновлення роботи моста водії супроводжують гучними сигналами. Таку їхню радість можна зрозуміти! Від ринку «7-й кілометр» і до села Прилиманське автомобілі в обидва боки рухалися дуже щільним потоком. У середньому шлях з Одеси до Чорноморська займав близько двох годин.

15 октября, 2019 17:45