Одесса
12 Co
USD

Звільнені моряки отримали сертифікати на квартири в ЖК «49 Жемчужина» (відео)

Двадцяти чотирьом українським морякам, звільненим 7 вересня з російського полону, вручили сертифікати на квартири в житловому комплексі «49 Жемчужина» від KADORR Group.

Їх придбав Фонд бізнесмена і філантропа Віктора Пінчука, який підтримав ініціативу президента Володимира Зеленського забезпечити житлом моряків. Номери квартир розподіляли за допомогою жеребкування.

«Конечно, мы все ждали вас на родину, домой. И вот, это ключевое слово, что здорово вернуться в Украину, в Одессу, это слово “домой”. И мы счастливы с Леной: сегодня радость не у 24-х семей, а у 25-ти — в нашей семье тоже. Потому что мы счастливы, что можем к этому быть причастными. Потому что вы придёте к себе, к себе домой. Поэтому спасибо вам большое, ну и, в общем-то, я вас поздравляю. Все-таки это важный, хороший день в истории каждой молодой семьи», — привітав засновник однойменного благодійного фонду Віктор Пінчук.

«Коли у людини взагалі квартири немає, вона проходить службу і знімає, при цьому є маленька дитина і є уже сім’я, то це на порядок краще. Як мінімум, вже ті витрати на знімання житла, вже відпадуть, вони вже підуть на щось інше», — розказав звільнений з військового полону український моряк Василь Сорока.

«Це неочікуваність, це приємний такий сюрприз, приємна несподіванка. Я думаю, якщо їм роблять такий подарунок, значить вони на нього заслуговують. Тому, звичайно, це радісна новина для нас», — розповіла дружина звільненого з військового полону українського моряка Ірина Сорока.

За словами Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, презентацію нових квартир провели ще перед врученням сертифікатів. Усі вони двокімнатні, з однаковою площею. Розташовані в сучасному житловому комплексі «Жемчужина» на вулиці Архітекторській.

«Сегодня, когда им вручали эти сертификаты на квартиры, это очень важно для них, потому что это, знаете, как моряк дома, они могут спокойно теперь идти дальше в плавание, нести службу. Микрорайон просто прекрасный, вся инфраструктура есть. Это ухоженное место, обеспеченное детскими площадками, есть школа, есть детский сад», — зазначила Людмила Денісова.

«Меня переполняет чувство гордости и за страну, и за компанию. Это прекрасные двухкомнатные квартиры, порядка 60 квадратных метров, в комплексе, который находится в нашем жилом квартале на поселке Таирова. Все квартиры подготовлены под внутреннею отделку, с прекрасной планировкой, две комнаты: одна 16 метров, другая порядка 21, 12-метровая кухня», — повідомила керівник відділу продажів компанії KADORR Group Ірина Бакланова.

Нагадаємо, у червні 2014-го ключі від квартир в будинках KADORR Group на Французькому бульварі також отримали сім сімей військових моряків.

2 октября, 2019 19:19