Жіноча конференція та хода проти торгівлі людьми відбудуться в Одесі (відео)

Одеситки розкажуть власні історії успіху на другій жіночій конференції.

Спікери руйнуватимуть міфи та стереотипи, пов’язані із гендером. Захід відбудеться 18 жовтня о 10-й годині, потрапити туди вже не вийде, однак на сайті міськради виступи можна буде подивитися онлайн.

Конференцію завершать ходою проти торгівлі людьми: збір колони о 17-й біля Дюка.

«В Одеській міській раді жінок 25 %, у структурних підрозділах із 41 — 17, з шести заступників дві жінки. От в обласній раді — лише 8 %», — повідомила начальник управління сімейної та гендерної політики ОМР Наталія Лисенко.

Порушать і питання домашнього насилля. Наразі в нашому місті цими проблемами опікується спеціальна група «Поліна», що розшифровується як «Поліція проти насильства».

«Результати є, кількість викликів збільшилась, ефективність роботи. Це 40 поліцейських, які пройшли підготовку, вони отримали обладнання», — зазначила керівник обласної робочої групи з питань протидії домашньому насильству Людмила Акімова.

Для порівняння: 2018 року в області зареєстрували майже 9 тисяч (8 879) звернень, а за пів року 2019 — вже п’ять з половиною тисяч. Для жертв домашнього насилля в Одесі працюють денні центри надання психологічної допомоги та притулки.

В області ситуація дещо гірша: подібна установа є лише в Татарбунарах. Однак наразі в районах та ОТГ запустили мобільні бригади соціологічної та психологічної допомоги.

16 октября, 2019 14:32