Діти випали з вікна лікарні: медперсонал не догледів (відео)

Дворічний хлопчик та його п’ятирічна сестричка випали з вікна лікарні. Вналслідок падіння дівчинка отримала важку черепно-мозкову травму, а її молодший брат — пошкодження хребта.

Виявилось, напередодні малих забрали з неблагополучної сім’ї. Їх доставили для проведення обстеження в районну лікарню у Великомихайлівці. Помістили в палату на другому поверсі. Саме з її вікна діти, залишені без нагляду медперсоналу, і впали. Зараз брата і сестру госпіталізували в обласну дитячу лікарню.

«Хлопчик у задовільному стані, дівчинка у стабільно важкому. Зараз тривають пошуки матері. Засідання комісій провели, з’ясовують обставини інциденту», — заявив голова Великомихайлівської РДА В’ячеслав Райчев.

«Зараз було проведено службове розслідування, були суворі догани медсестрі, завідувачу відділення та санітаркам. Було підписано наказ про звільнення медсестри, яка відповідала за техніку безпеки у цьому відділенні», — повідомив в. о. директора департаменту охорони здоров’я ООДА Ігор Гинжул.

Правоохоронці почали кримінальне провадження за фактом травмування дітей. За таке правопорушення закон передбачає до трьох років позбавлення волі. До того ж винну особу можуть позбавити права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

28 октября, 2019 17:06