Дитячий екофорум зібрав близько сотні школярів (відео)

Школярі на захисті довкілля.

У стінах Одеського державного екологічного університету розпочався другий Обласний форум для дітей «Екологія очима молоді». Захід має об’єднати екологічно свідомих та активних школярів міста та області. Так планують спрямувати зусилля різних організацій в єдиному напрямку.

«Представлены разные активности, от международных до локальных. Например, все мы знаем о климатическом страйке Fridays for future, который будет проводиться в третий раз, есть возможность принять участие в в научных конкурсах, в проектах по сортировке мусора в школах, по раздельному сбору пластика и переработке в какие-то предметы, скамейки, в парковки», — прокоментував аспірант Одеського державного екологічного університету Владислав Михайленко.

До заходу приєдналася понад сотня учнів восьмих та десятих класів з Одеси та багатьох міст області. Попри юний вік діти самі об’єднуються в шкільні організації, проводять акції протестів та суботники. Все для того, щоб привернути увагу дорослих до проблеми забруднення довкілля.

«У нас есть несколько направлений приоритетных: проблема мусорных свалок нашего города, решение качества воды, вырубка лесов. И мы стараемся вместе с моими коллегами достучаться до местных властей. Всегда есть вещи, которые можно сделать самим: отказаться от пластиковой крышки от кофе, не брать трубочку, экономить воду в домашних условиях, использовать многоразовые альтернативы вместо одноразовых», — розповів учасник проєкту «Екологічний фонд міста Подільська» Данило Євстіфєєв.

16 октября, 2019 17:11