День захисника України відзначають в Одесі (відео)

День захисника України від самого ранку святкують в Одесі.

Урочисту церемонію покладання квітів провели біля каменя на місці майбутнього Меморіалу воїнам Одеси і області, загиблим в зоні проведення антитерористичної та операції Об’єднаних сил. Долучилося до урочистостей керівництво регіону, а також учасники АТО й ООС, активісти та волонтери. На пам’ять про загиблих воїнів представники різноманітних конфесій відслужили молебень.

«Я хочу сказати, що це свято для кожного із нас є святим, бо сотні років ми йшли до своєї незалежності», — зазначив віцегетьман Соборного козацтва України «Січ» Віктор Мастеренко.

Додамо, що цей захід став дебютним для нового голови Одеської облдержадміністрації Максима Куцого.

«Всем защитникам Украины, неважно, это военные, волонтеры, просто наши граждане, у которых болит и которые переживают за целостность Украины. Перед ними большой поклон, только поздравления и наилучшие пожелания», — заявив голова Одеської ОДА Максим Куций.

Напередодні Дня захисника України в парку Шевченка влаштували святковий концерт. Для гостей підготували вікторину та конкурси з подарунками.

«Мы любим свой город, нам нравятся такие праздники, пусть почаще будут организованы у нас», — розповіла гість концерту Ольга Гребенюк.

«Этот праздник посвящен военным, отдыхающим, гостям города и всем нам посвящен этот праздник», — повідомила художній керівник КП «Парки Одеси» Тетяна Мальчевська.

14 октября, 2019 17:20