Автівки потрощило, а відшкодування збитків немає (відео)

Два місяці поспіль автовласники з вулиці Багрицького чекають відшкодування збитків від повалених на їхні машини будівельних риштувань. Хотіли вирішити справу за взаємною згодою сторін, але з мертвої точки фінансове питання ніяк не зрушить.

Інцидент стався ще 4 серпня. Зі слів постраждалих власників 14 автівок, розійтися вирішили полюбовно. Без судових позовів. Буфером між будівельною фірмою та водіями виступила директорка коледжу «Сервер».

Але виплат немає вже два місяці і люди вкрай занепокоєні. Директорка навчального закладу розводить руками. Каже, що все можливе вже зробила, залишилося отримати підпис власника фірми «Екострой», яка й встановила ті риштування та не дотрималася правил безпеки.

Хтось із власників не витримав і робить ремонт авто самотужки, бо їздити треба. Хтось чекає на виплату. А деякі авто зовсім не на ходу. Загальна сума заподіяної шкоди — не одна тисяча доларів. І таких коштів у ліцею немає.

Тож ми телефоном зв’язалися із директором фірми «Екострой», Володимиром Сухановим. Чоловік заперечує наявність договору на ремонтні роботи. І стверджує, що ніякої діяльності в коледжі його фірма не вела.

А ось автовласники неодноразово чули про фірму «Екострой» та її причетність до інциденту. Два місяці поспіль ані ремонту, ані грошей, лише обіцянки. А тепер і риштування нічиї виявилися.

От такий договір за згодою сторін.

9 октября, 2019 19:17