15 вересня відбудеться Всеукраїнська хода на захист тварин (відео)

Цирк без тварин, дієві закони та ще з десяток вимог, навколо яких об’єднуються зоозахисники всієї країни.

15 вересня одночасно у 24 містах вже втретє пройде Всеукраїнський марш за права тварин. Підтримати рух запрошують усіх небайдужих. Відгукнулися навіть науковці станції «Академік Вернадський» в Антарктиді.

«Завдання цього маршу — змінити враження людей. Це не йдеться тільки про котів та собак, а це йдеться взагалі про тваринницький світ, і до цього маршу долучились не тільки волонтери, а й всі науковці України», — повідомила член ГО Animal SOS Odessa Яна Тітаренко.

Проблеми не існує, поки про неї мовчать, впевнені волонтери: саме завдяки спільним зусиллям питання жорстокого поводження із тваринами почали розглядати й у високих кабінетах.

«Помимо того, что 15-го будет марш, 12-го числа будет круглый стол в аппарате президента, где приглашены 20 волонтеров и зоозащитников из разных городов. Мы будем говорить о проблематике непосредственно в наших регионах. У нас есть зоозащитники, которые занимаются больше дикими животными, домашними. Я еду с огромной надеждой, где-то, наверное, даже нервничаю, что результатом этой встречи будет работа конкретно над какими-то законами — сначала законопроектами, потом законами», — розповіла волонтер ГО Animal SOS Odessa Вікторія Козаченко.

Під час маршу, який вирушить о 12-й від Старобазарного скверу на Дерибасівську, волонтери озвучать 11 основних вимог. Меморандум із ними передадуть до Верховної Ради, Кабміну та Офісу Президента.

10 сентября, 2019 16:50