Одесса
17 Co
USD

Як Одеса святкує 225 років (відео)

День міста святкують в Одесі. Нашій мамі виповнилося 225 років. Ввечері на всіх очікує святковий гала-концерт, а поки ще світло, на вулицях проходять урочистості.

Святкування Дня міста розпочали із традиційного покладання квітів. Почесні громадяни залишили троянди на пам’ятниках Йосипу де Рібасу, Григорію Маразлі, Отаману Головатому та Михайлу Воронцову.

Трохи пізніше урочистості розпочалися на Думській площі. Тут підняли прапор міста, зіграв військовий оркестр та виступили театрали з історією створення Одеси. А ще відзначили двох одеситів, Дмитра Іоргачова та Валентина Симоненка. Перший, генеральний директор «Одескабель», отримав почесну нагороду Одеського міського голови імені Григорія Маразлі. Другий, колишній прем’єр-міністр України та ексмер Одеси, офіційно став почесним громадянином міста.

Далі святкування продовжилося на Ланжеронівській. На Алеї зірок відкрили нові імена: українського поета Бориса Нечерди, двох художників — Петра Нілуса та Олега Соколова, вченого Олександра Блещунова, артиста Михайла Водяного та режисера Олександра Довженка. Колеги та близькі відомих одеситів отримали свідоцтва про розміщення іменних зірок на Алеї.

Вже ввечері на Потьомкінських сходах відбудеться масштабний гала-концерт із феєрверком.

2 сентября, 2019 17:16