Як знімали Ройтбурда з посади директора Художнього музею (відео)

На сесії облради депутати більшістю голосів зняли директора Художнього музею з посади. За це рішення віддав свій голос 51 депутат із 73 зареєстрованих.

Додамо, що цього питання на порядку денному не було. Його з голосу вніс позафракційний депутат Олексій Кобильніков. Перед голосуванням в залі виникли палкі дискусії між політиками. Одні відстоювали Олександра Ройтбурда, інші — топили.

«Якщо він робить ту роботу, йому спасибі. Але мене убиває те, що наші гинуть люді на сході, а тут якийсь “кацапєт” і отримує зарплату. Я почув, мені погано, я спотів», — заявив депутат фракції «Опозиційний блок» Олександр Адзеленко.

«Скажіть, будь ласка, доки буде превалювати у вас особисте перед громадським, доки ви будете намагатися знищити все те, що зроблено за попередні декілька років? На 49 об’єктів збільшилась колекція Художнього музею, вас не цікавлять взагалі досягнення Олександра Ройтбурда як менеджера», — зазначила в. о. голови Одеської ОДА Світлана Шаталова.

Олександр Ройтбурд очолював Художній музей з березня 2018 року. Його призначив на посаду ексочільник Одеської ОДА Максим Степанов.

4 сентября, 2019 17:24