Чи вирішуються в Україні проблеми біженців, іммігрантів та осіб без громадянства? (відео)

Біженці, іммігранти та особи без громадянства. Проблеми ідентифікації, документування та законності їхнього перебування на території України ніяк не вирішать.

Втім, зараз розглядають законопроєкт про осіб без громадянства. Фактично це розв’яже питання, — запевняють представники міграційної служби.

«На сьогоднішні в нас проблеми, щоб офіційно працевлаштовані іноземці не були нелегалами, не приховувались, отримували посвідки на проживання, платили податки, і це вирішить майже всі проблеми економічні для України», — повідомила начальник ГУ ДМСУ в Одеській області Олена Погребняк.

Інша сторона медалі — ставлення до іноземців у нашій країні. Упередженість, відсутність толерантності та проблеми з прикордонною службою. Саме на них найбільше скаржаться ті, хто намагається знайти тут притулок для себе і своєї сім’ї.

«Тут — с документами, там — с налоговой, там — с чем-то еще. Всегда находятся всякие проблемы. И никто ничего не решает», — заявив голова ГО «Палестино-українська дружба» Аль Джбур Абд Шакер.

«Они вообще не хотят никакого контакта. Они без причины останавливают людей, их мучают, допрашивают. Даже есть у нас факты написанные, это отмечено в нашем посольстве», — зазначив заступник голови ОКАУ Наміг Талибов.

5 сентября, 2019 18:35