Чемпіонат з поїдання фаршированої риби на швидкість (відео)

Тридцять кілограмів одним махом мали з’їсти учасники чемпіонату зі швидкісного поїдання фаршированої риби.

До перемоги кожний йшов по-своєму: хто їв стоячи, хто підтанцьовуючи, а хто запиваючи. Неординарний захід прогримів учора ввечері в супроводі оркестру у Літньому театрі Міськсаду, чим і завершив святкування Дня міста.

До старту декілька хвилин, та нервування не відчувається: кожен впевнений у своїй перемозі. Хоча, як виявилось, більшість вперше бере участь у змаганні зі швидкісного поїдання. Та корінні одесити зізнаються, що не могли оминути новину про такий захід, адже фаршировану рибу обожнюють з дитинства.

Для чемпіонату приготували цілих 30 кілограмів риби, а судити учасників запросили спеціального гостя із США — одесита Олега Жорницького. Серед його швидкісних досягнень: 200 пельменів за чотири хвилини, чотири кілограми майонезу за вісім хвилин та 100 вареників за одну хвилину 35 секунд. Одесити ж мали осилити два кілограми риби за 12 хвилин. Особливу увагу журі приділяло виразу обличчя, з яким їдять учасники, адже це насамперед шоу.

Проте не все пішло за планом: гостя з Білорусі відмовилась продовжувати змагання, а іншому учаснику стало зле.

Проте титул і приз у розмірі трьох тисяч гривень знайшли свого переможця — одесита Ігоря Рзаєва. Він за 12 хвилин з’їв півтора кілограма риби.

Всі інші учасники отримали заохочувальні призи.

4 сентября, 2019 19:35