Фестиваль Robotronica 2019 провели в Літньому театрі (відео)

Різноманітні роботи, технології віртуальної реальності та дрони. Все це показали одеситам на п’ятому ювілейному фестивалі Robotronica 2019. Його провели в Літньому театрі 14 вересня.

На заході представили дев’ять організацій, серед них і міжнародні компанії.

Одного з роботів використовують на виробництві. Там він замість людини завантажує заготовки у верстат, а по закінченню часу забирає їх та сортує. Інша цікава споруда — мінікопія заводу. На ній студенти вчаться управляти такими механізмами перш ніж перейти до справжніх. У сучасному світі 3D-технології — це не лише розваги для дітей.

Завдяки їй навіть можна створити штучні органи та цілі будівлі. Саме так! У 2014 році шанхайська компанія WinSun почала друкувати у 3D справжні будинки. Їх звели за 24 години. Згодом американці побудували домівку площею 38 квадратних метрів. Простоїть вона мінімум 175 років, запевняють виробники. Тож за такими технологіями майбутнє. Не дивно, що основна цільова аудиторія фестивалю — сучасна молодь та школярі. Адже саме вони зможуть зробити свій внесок в майбутні інновації.

На світовому ринку робототехніки зараз лідирують Японія і Німеччина. Але, як бачите, Україна теж розвивається у цій сфері: є промислові виробники та інноваційні стартапи.

16 сентября, 2019 18:54