Фатальні ревнощі: дівчина отримала 19 ножових поранень (відео)

19 ножових і пробиті легені: перехожі врятували дівчину за хвилину до смерті.

Випадок крайньої жорстокості трапився близько 11-ї ночі 14 червня в місті Южному, на Одещині. Там молодик намагався вбити свою колишню кохану. Зловмисник завдав близько двох десятків ножових поранень потерпілій, тільки дивом вона вижила. Дати розголос цій страшній події Ольга Бурдейна наважилася лише зараз.

19-річна Ольга поверталась пізно ввечері додому з роботи, коли до неї почав чіплятися колишній. Та на пручання дівчини хлопець дістав ножа. Після кількох ударів у спину вона все-таки змогла вирватись та покликати на допомогу. Перехожі надали дівчині першу допомогу і викликали швидку. Тож потерпілу одразу госпіталізували. Це і врятувало життя.

За два з половиною роки стосунків жорстокості до себе Ольга ніколи не спостерігала. Та після розриву молодик ніби збожеволів: нічні дзвінки та постійні погрози. Зараз потерпілій страшно вертатися додому, адже з нападником — майже сусіди, а хлопця з вересня відпустили під домашній арешт.

Судове засідання розпочали за кваліфікацією «Незакінчений замах на умисне вбивство», але ж підозрюваний двічі намагався перекваліфікувати справу через апеляційний суд.

Наразі чоловік під домашнім арештом, та страх повторного нападу або втечі нападника і його безкарність непокоїть не тільки постраждалу, а й все Южне.

19 сентября, 2019 14:57