Тротуар до школи за чотири мільйони гривень: коли його побудують? (відео)

Мільйона гривень замало, тож нічого не роблять. Вже другий місяць поспіль проблема відсутності пішохідного тротуару біля 41-ї школи залишається невирішеною.

Діти, що живуть на Жеваховій горі, змушені щоранку наражати себе на небезпеку дорогою на заняття. До того ж вантажівки, що прямують до порту, постійно їдуть Балтською дорогою, тож занепокоєння батьків подвійне.

«Выиграл общественный бюджет, именно тротуар по Балтской дороге, от мостика до амбулатории. Но так как вышло, что полтора миллиона мало, решили ничего не делать», — заявила депутат Одеської міськради Антоніна Наконечна.

Наразі управління дорожнього господарства розробляє проєкт на 4 мільйони. Тож скільки ще чекатимуть діти та їхні батьки убезпечення дороги до школи — питання відкрите. До того ж на черговій апаратній нараді директор департаменту фінансів заявила про необхідність якнайшвидше здати звітність щодо використання держкоштів.

«Всі коригування ми повинні зробити на сесії 30 жовтня. Якщо ви не дасте свої пропозиції і залишаться невикористані бюджетні призначення, ви знаєте, що для вас будуть деякі неприємності», — зазначила директор департаменту фінансів Одеської міської ради Світлана Берега.

30 сентября, 2019 16:45