Сімдесят тисяч монет для скульптури (відео)

Сімдесят тисяч монет номіналом одна, дві та п’ять копійок. Саме стільки знадобиться майстру Кирилу Максименку для його нової скульптури. Вона має увічнити ці дрібні копійки в нашій пам’яті, адже з 1 жовтня Нацбанк виводить їх з обігу.

Одеський майстер Кирило Максименко, чиї роботи можна побачити не тільки в нашому місті, а й на Кіпрі, готує нову скульптуру. До створення залучає й одеситів, які можуть допомогти зібрати необхідні монети. Автор ще не вирішив, який вигляд матиме копійчаний артоб’єкт. Хоче, аби в цьому допомогли самі одесити. Поки ж збирає матеріал.

На таку ініціативу відгукнувся один з давніх друзів скульптора Дмитро. Чоловіку подобаються незвичні ідеї майстра, тож він має багато предметів інтер’єру від Кирила у своєму кафе. Саме сюди, на Жуковського, 39, й запропонував приносити копійки.

До збору долучилися й інші кафе та магазини міста. Свої копійчані збереження ви можете віддати або обміняти на паперові гроші за адресами: вул. Приморська, 15/17, Ольгіївська, 23, Грецька, 30, та Льва Толстого, 14. Що більше вдасться зібрати монет, то масштабнішою буде скульптура.

20 сентября, 2019 17:13