Суд у справі про скасування зонінгу Одеси перенесли (відео)

Засідання у справі про скасування зонінгу Одеси Верховний Суд України переніс на 15 жовтня. Нагадаємо, що позов проти Одеської мерії подали громадські активісти.

«Це вже друге засідання у Верховному Суді у справі про злочинний зонінг для Одеси. Злочинний для забудови міста: парків, узбереж. Для знищення історичного ареалу міста. Зрозуміло, що Верховний Суд намагається розібратися в цій проблемі. Законодавство має бути для всіх абсолютно однаковим. Саме влада повинна насамперед такі доленосні рішення приймати з утриманням законодавства і з широким обговоренням», — зазначив громадський активіст Михайло Кузаконь.

«Верховний Суд — це остання інстанція. Його висновки будуть мати обов’язковий характер для міської ради в майбутньому. Тобто, якщо міська влада буде заново розробляти зонінг, вона буде керувати висновками ВСУ. Однак якщо Верховний Суд справу поверне в апеляційну інстанцію, ми знову будемо змушені проходити апеляційну інстанцію. У разі, якщо вже буде прийнято рішення Верховним Судом, то зонінг вже буде скасований в Одесі», — повідомив адвокат сторони позивача Артем Карташов.

Додамо, що розгляд справи про скасування зонінгу в Одесі триває з кінця 2016 року.

18 сентября, 2019 15:02