Скандальна модель з Дніпра перевірила якість одеських мостів (відео)

Скандальна модель з Дніпра Анна Мінюкова перевірила якість одеських мостів. А ще зустрілася з керівником Служби автодоріг в області, обговорила з ним стан Хаджибейської дамби та розповіла про міст у Болграді, який начебто обвалився.

Ця на перший погляд сором’язлива дівчина — ню-модель та… інженер-конструктор мостів і транспортних тунелів. Нещодавно дніпрянка Анна Мінюкова стала відомою на всю Україну завдяки парі мера Дніпра Бориса Філатова та Володимира Зеленського. Суперечка полягала у тому, чи відремонтує Філатов до Дня міста Центральний міст. Якщо встигне закінчити усі роботи вчасно, Анна пообіцяла провести… оголену фотосесію.

І провела. Все, аби привернути увагу суспільства до проблеми з мостами в Дніпрі.

Тепер-от завітала до Одеси, перевіряє Хаджибейську дамбу. Ще одна проблемна зона — між Болградом та селом Кубей. Там під час сильного дощу обвалився міст. Принаймні так писали українські ЗМІ протягом останніх декількох днів.

А от за словами спеціаліста, то був зовсім не міст, а звичайний насип, який поплив. Фінансування й досі немає, тому на цій ділянці зроблять аварійний ремонт. Триватиме він не менше ніж два тижні, адже бетону ще потрібно набрати міцності, каже керівник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода.

Також за його словами, Україні необхідно 30–40 млрд гривень, щоб відремонтувати 2 тисячі 800 км доріг державного значення. За неофіційною інформацією, Європейський Союз виділить для допомоги Україні 900 мільйонів євро.

Додамо, що до 10 листопада мають завершити добудову переправи через Сухий лиман на ділянці автодороги М-27 Одеса — Чорноморськ. Однак робітники кажуть, що вони зможуть встигнути все зробити на місяць раніше.

30 сентября, 2019 19:14