Ситуація в ОНМедУ на контролі Міністерства охорони здоров’я (відео)

Нове керівництво Міністерства охорони здоров’я знає про проблеми в Одеському національному медуніверситеті. Про це сьогодні повідомила нова очільниця МОЗ.

«Якщо ми говоримо про проблеми з університетами медичними… Ситуація серйозна. Відповідей підготовлених, що з цим робити, немає. Потрібно розглядати ситуацію. В Одесі є затримка з зарплати через ситуацію, яка склалася. І ситуація мала бути розглянута терміново й одразу вирішена. А на сьогодні вона до мене прийшла, і я маю з цим щось робити. Але будемо займатися», — заявила міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.

Прокоментувала міністр охорони здоров’я й ситуацію з виборами ректора Одеського медуніверситету.

«На сьогодні дала доручення розробити, проаналізувати. Правоохоронні органи мають займатися своєю роботою, а ми маємо займатися налагодженням роботи університету в інтересах студентів і викладачів. Є варіант провести ще одні вибори під наглядом і контролем міністерства. Теоретично варіант існує, але він, найімовірніше, буде блокуватися іншою стороною, котра буде не задоволена, тому будемо радитися з Мін’юстом щодо напрацювання якихось альтернативних варіантів. Сьогодні зранку так було поставлено задачу — розробити», — повідомила Зоряна Скалецька.

Зазначимо, конфлікт в ОНМедУ триває не перший рік. Він зумовлений тим, що виш має де-факто два керівництва: одне призначене Міністерством охорони здоров’я, інше представлене старими кадрами.

4 сентября, 2019 19:32