Олексій Лук’янов потребує пересадки нирки (відео)

 

 

Ціна життя: Олексій Лук’янов потребує термінової пересадки нирки.

Його хронічне захворювання вже не піддається медикаментозному лікуванню. Результати аналізів невтішні, єдиний варіант — довічний гемодіаліз або трансплантація, яка коштує щонайменше 80 тисяч доларів США. Родина, яка складається із сина та матері-пенсіонерки, ледь справляється із поточними витратами.

Олексій із матір’ю перебирають купу лікарняних довідок. Майже половину життя 32-річний чоловік живе із хронічним захворюванням нирок. Він неохоче розповідає про хворобу, радше каже про професію (працює соціальним робітником) та друзів, що його підтримують.

Мати ж розповідає: хвороба прогресує.

Нині лікарі направили Олексія на гемодіаліз, кожна процедура коштуватиме щонайменше 100 доларів, та робити їх треба довічно. Окрім цього, є значний ризик зараження гепатитом. Через апарат проходить занадто багато людей. Найкращий варіант, на якому наполягають медики, — пересадка нирки.

Одного разу Олексій вже виграв боротьбу за нормальне життя: чотири роки тому через лікування гормональними препаратами чоловік ледь не залишився в інвалідному візку. Нині йдеться про реальну загрозу життю. Трансплантацію треба зробити якомога скоріше.

Якщо ви можете допомогти Олексію, телефонуйте за номером (093) 451-45-37.

Реквізити для допомоги:
Monobank: 5375 4141 1226 9518, Лук’янов О. В.

27 сентября, 2019 18:59