Незаконна нічліжка: постояльців на ніч зачиняють на замок (відео)

Нічліжка на Лазарєва, 31: у двокімнатній квартирі подобово здають ліжка робітникам. Одночасно заселяють 10–15 осіб. На ніч двері зачиняють на замок, тож вийти самостійно люди не можуть.

Про це розказали сусіди. А от власниця помешкання все заперечує: ті, за її словами, просто хочуть відібрати в неї житло.

Знімальну групу власниця квартири на Лазарєва, 31, зустріла вороже. На жінку скаржаться сусіди: мовляв, у будинку та влаштувала хостел і розміщує в ньому різноробів. Люди розказують: він існує вже близько чотирьох років. Неодноразово звертались до поліції, але безрезультатно. Останнього разу викликали правоохоронців минулої суботи, 31 серпня.

Власниця квартири Олена запевняє: ніякого хостелу там немає, а постояльці просто допомагають їй робити ремонт і от-от закінчать.

Знайти компроміс та вирішити питання мирно в сусідів не виходить: Олена впевнена, що ті хочуть забрати в неї житло та залишити її дітей на вулиці.

Кореспонденти 7 каналу зателефонували за вказаним в оголошенні номером. Там запропонували роботу на будівництві біля Міського саду та недороге проживання на Лазарєва, 31.

Сусіди вже колективно звернулись до поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій та міської влади.

6 сентября, 2019 16:59