Недійсні дипломи та масове звільнення в Медіні (відео)

Конфлікт завдовжки рік: навчальний процес в Одеському медіні триває, та цього року кількість зарахованих до вишу скоротилася на 30 відсотків порівняно з минулим.

Повна відсутність бюджетних місць відіграла свою роль.

Замість 1300 студентів до інтернатури взяли лише 400. Тільки за останні пів року більше ніж 250 працівників медуніверситету звільнилися через невиплату зарплат за п’ять місяців роботи та нездорову атмосферу в колективі.

«Все дипломы, выданные в этом году, признали не действительными. Следовательно, Минюст и МОН в ближайшее время даст по этому поводу разъяснения, за которыми обратились из МОЗа — нашего управляющего органа», — заявив проректор ОНМедУ Костянтин Аймедов.

В університеті розкол: два фронти керівництва та три печаті. Судові процеси тривають. Так само, як і тиск на викладачів та переважно іноземних студентів.

Працівників вишу не допускають до робочих місць, та документів про звільнення не надають.

До того ж через брак фінансування Університетська клініка допрацьовує на залишкових матеріалах, адже на закупівлю нових коштів не має.

«З початку року наша Університетська клініка не отримує фінансове забезпечення щодо реагентів, ліків, витратних матеріалів. Це стосується і лікування пацієнтів, і роботи лабораторії. З іншого боку, те, що не виплачують заробітні плати з січня по травень. У травні одноразова виплата, зараз знову затримка. Ми втрачаємо кадри», — повідомила зав. патоморфологічного відділення Університетської клініки Лариса Роша.

13 сентября, 2019 18:39