Наступного тижня в Одесі відкриється Південний департамент НСЗУ (відео)

Південний міжрегіональний департамент Національної служби здоров’я України наступного тижня відкриють в Одесі.

Департамент опікуватиметься роботою аптечних та медичних закладів, які вже уклали або укладатимуть договори з НСЗУ в Південному регіоні.

«В Одесі представляємо директора Південного міжрегіонального територіального департаменту НСЗУ, який відповідатиме за Одесу, Одеську область, Херсонську та Миколаївську, міста Миколаїв та Херсон. У нас буде кілька заходів, зокрема воркшоп, який присвячений Програмі медичних гарантій. Ми працюємо в середу і четвер (25 та 26 вересня — ред.) великою нашою командою та командою МОЗу, щоб підготувати південний регіон до входу в реформу», — прокоментував голова НСЗУ Олег Петренко.

Зазначимо: бюджет Програми медичних гарантій НСЗУ на 2020 рік — 72 мільярди гривень. Ці гроші підуть на фінансування безкоштовних послуг для пацієнтів, які мають укладені декларації зі своїми лікарями.

«Будь-яка людина: громадянин України або особа без громадянства, що прирівняна в правах до неї, — кожен має право на безоплатний пакет послуг. Всі ви сплачуєте податки. Навіть якщо ви працюєте нелегально, ви також маєте податки споживання: ви платите акциз, ПДВ, купуєте товари, заправляєте машину бензином. Усі ці податки складають пул, з якого гроші спрямовуються на фінансування цієї програми», — звернув увагу Олег Петренко.

Завдяки програмі кожен українець із наступного року безкоштовно зможе отримати: амбулаторну допомогу, терапевтичне і хірургічне лікування в стаціонарі. А ще послуги з екстреної медичної допомоги, реабілітації та паліативного лікування.

19 сентября, 2019 16:55