Напад на знімальну групу 7 каналу: нікого не затримано (відео)

З опіками обличчя, очей та рук госпіталізували оператора Сьомого каналу.

На нашу знімальну групу та активістів напав озброєний чоловік та його 15-річний син. Дорослий погрожував рушницею, а підліток — приснув оператору в лице сльозогінний газ.

Зазначимо, у момент нападу наші колеги знімали сюжет про сімейний конфлікт. За словами цивільної дружини нападника, він нацькував старшого сина та силою утримує молодшого.

Сімейний конфлікт вийшов з-під контролю, постраждав співробітник 7 каналу. Під час зйомки сюжету на наших колег скоїли напад. 15-річний підліток за наказом батька приснув оператору перцевим балончиком прямо в обличчя. Дісталось й громадським діячам. За мить чоловік та хлопець взяли кувалди та разом потрощили авто.

Але про все за порядком. Знімальна група та волонтери відреагували на звернення Діани Чабан. Вона каже: два місяці тому її побив цивільний чоловік — Олександр. Повернення знову закінчилось побиттям, після чоловік забрав документи, гроші та вигнав жінку в одному сарафані на вулицю.

Згодом у конфлікт втручається мати Олександра. Вона звинувачує Діану, нібито подружжя разом знущалося із неї. Але чоловіку чомусь стає смішно.

Обидва хлопчики не ходять до школи та майже ні з ким не спілкуються. Це рішення батька. Хоча б цей факт має стати приводом для перевірки, — кажуть волонтери.

Зазначимо, за даними нашого журналіста, правоохоронці не затримали ані чоловіка, ані підлітка.

30 сентября, 2019 19:13