Одесса
14 Co
USD

Напад на знімальну групу 7 каналу – нові подробиці (відео)

З опіками обличчя, очей та рук госпіталізували оператора Сьомого каналу. На нашу знімальну групу та активістів напав озброєний чоловік та його 15-річний син.

Дорослий погрожував рушницею, а підліток — приснув нашому колезі у лице сльозогінний газ. Згодом хлопець ще й потрощив авто активістам.

Зазначу, у момент нападу мої колеги знімали сюжет про сімейний конфлікт. За словами цивільної дружини нападника, він нацькував старшого сина та силою утримує молодшого. Діти не ходять до школи, чоловік до них не пускає навіть рідну матір.

«Прыснул баллончиком в оператора именно ребенок, потому что папа сказал: “Мы на вас объявили охрану”. За что? За то, что мы хотим просто добиться справедливости и понять, что за ситуация происходит? Мы не можем как журналисты стоять в стороне вопиющего случая, когда дети, со слов соседей, постоянно рыдают возле дверей», — розповіла журналістка 7 каналу Олена Іонова.

Наразі з дітьми працює психолог. Його висновки допоможуть представникам соціальних служб вирішити, де їм краще буде жити. Також на місце прибули співробітники прокуратури та Нацполіції.

30 сентября, 2019 16:48