Одесса
18 Co
USD

Мітинг проти забудови схилу пройшов на 13-й ст. Великого Фонтану (відео)

Пів сотні мітингарів із плакатами виступили проти незаконної, на їхню думку, забудови схилів на 13-й Фонтану. Та виявилось, усі документи забудовник має. Як мерія продала землю рекреаційної зони — невідомо.

Акт вандалізму чи жага правосуддя? Обурені забудовою місцеві мешканці і небайдужі активісти вийшли на мітинг. Кажуть, на схилах зводити нічого не можна, тим паче дев’ятиповерховий готель. Побоюються, що вже от-от зостануться без зеленої зони, яку засаджували ще їхні батьки. А будинки просто попадають у прірву.

Також місцеві стверджують: ця зона рекреаційна, тож у який спосіб територію змогли продати — невідомо. Не зрозуміло й те, як в колишньому гаю вирубали всі дерева, каже представник громадської організації «Зелений лист» Владислав Балінський.

Проте представник забудовника виправдовується: все офіційно, документи є, а ділянку купили ще у 2005-му на відкритому аукціоні. Обіцяють й побудувати підпірну стіну. Тож до суду готові. Ба більше, усім мешканцям навколишніх будинків пропонували застрахувати їхнє майно. Ті нібито відмовилися.

На місці була й поліція, вона склала відповідні протоколи та прийняла заяви усіх сторін. Тож далі в цій ситуації розбиратиметься слідство.

2 сентября, 2019 17:11