Міжнародний півмарафон вчетверте відбувся в Одесі (відео)

Міжнародний півмарафон провели в Одесі вчетверте.

Учасники пробігли дистанції у 2, 4, 10 та 21 кілометр. Цьогорічний призовий фонд становив 124 тисячі гривень. Переможці в абсолютній категорії отримали по 8 тисяч. А спортсменів, які встановили рекорди марафону, нагородили бонусом у 5. Детальніше про все розповість Ксенія Самборська.

Понад три тисячі людей наважилися пробігти півмарафон. Все заради підтримки здорового способу життя та розвитку масового спорту в нашому місті. Серед учасників — громадяни 22 країн: від найменших і до вікової категорії 70+.

Стартували від пам’ятника Дюку. Далі маршрут пролягав історичною частиною міста, уздовж Траси здоров’я, паркової частини, через набережні «Ланжерон» та «Аркадія». Фініш — так само біля Дюка.

Перше місце серед чоловіків посів Олександр Матвійчук. Він подолав основну дистанцію за 1 годину 6 хвилин 26 секунд. Серед жінок перемогла Валентина Кілярська, яка пробігла 21 км за 1 годину 19 хвилин 56 секунд. Обидва спортсмени оновили часові рекорди Одеського півмарафону.

Багато учасників розповіли, що підтримка одеситів та гостей міста дуже допомогла у подоланні дистанції. За словами одного з організаторів заходу, коли людина біжить, вона перемагає зло, негатив та хвороби.

Так це чи ні, ви зможете перевірити вже наступного року на п’ятому ювілейному півмарафоні. Можливо, навіть встановите свій особистий рекорд.

16 сентября, 2019 17:49