Мешканці Ніжинської, 11, воюють із сусідом-комерсантом (відео)

Черговий конфлікт між мешканцями та комерсантами: на Ніжинській, 11, жителі скаржаться на бізнесмена, що обладнав шиномонтаж у підвалі їхнього старенького будинку.

Стверджують: через постійний гуркіт і шум під вікнами забули про домашній затишок. Ба більше, щозими, за словами місцевих, гараж опалюють старими покришками. Чорний дим суне прямо у квартири.

«Производится периодически покраска дисков. Я ругалась, выходила лично и говорила, что вся эта вонь у нас в окнах! Мы просто не дома находимся, мы не можем отдыхать, мы в цеху каком-то», — розповіла місцева мешканка Лілія.

У пошуках допомоги люди оббили пороги десятків різних інстанцій, проте ніхто їхньої проблеми досі не вирішив. Відповідають: документи в нормі, підприємець відзвітував про графік, у разі порушення тиші жителі мають викликати поліцію.

«Проблема очень серьезна в плане шума, от которого невозможно ни спать, ни отдыхать. Четыре раза у меня есть записанные обращения о вызове полиции. Не приехали ни разу, на четвертый раз мне позвонили из полиции и напихали: сказали, что шуметь имеют право до 10 часов. Какого фига ты звонишь в восемь-полдевятого вечера?» — обурюється місцева мешканка Ольга Алексєєва.

3 сентября, 2019 16:01