Капремонт триває в Одеському слідчому ізоляторі (відео)

Оновлена камера матері та дитини, рибний цех та ремонт у карцерах. За півтора року в закладі модернізували 20 об’єктів. На більшості локацій провели капітальний ремонт.

Розпочали з найкритичнішого: кімнати матері й дитини. Одну з найбільших камер п’ятого режимного корпусу, де утримують неповнолітніх, іноземців та жінок, обладнали згідно з усіма вимогами. Роботи провели доволі оперативно: за місяць приміщення підготували до експлуатації.

Протягом півтора року після ремонту в цій камері вже проживало троє засуджених жінок разом зі своїми дітьми. Приміщення досить велике, тож за потреби можна додати ще ліжко і меблі.

В цьому ж корпусі утримуються і неповнолітні. У їхньому розпорядку ранній підйом, сніданок, навчання та фізичні вправи. Для останнього спеціально обладнали невелику спортивну залу і зараз ремонтують комп’ютерну кімнату. Модернізували також приміщення відділу режимної охорони і корпус, який відвели для рибного цеху.

Ув’язнені, що перуть білизну, готують і займаються господарським обслуговуванням, живуть у кімнатах з капремонтом і телевізором. А коричневі металеві двері — вхід до карцеру. Усього карцерів 10, у двох з них зробили ремонт. У цих приміщеннях утримують порушників правил колонії, а також тих, в кого вилучили заборонені предмети. Хто поводиться добре, має змогу спілкуватися зі своїми рідними.

Аби запобігти можливій втечі — оновили й охоронні споруди.

Як зазначає керівництво, це лише початок модернізації. Крім оснащення класу для неповнолітніх та кабінету психолога, попереду ще багато роботи. Наразі ремонтна бригада вже прибула на територію, аби відновити лазні та пральний корпус.

5 сентября, 2019 15:04