Затриманий водій бензовозу вже тричі був викритий у перевищенні швидкості (відео)

60 днів тримання під вартою без права на заставу.

Такий запобіжний захід отримав водій бензовоза, що, за словами слідчих, є винуватцем аварії, яка трапилася в суботу поблизу Прилиманського. Там загинуло дев’ятеро людей.

Сьогодні на засіданні підозрюваний своєї вини не визнав.

«Я не считаю себя виноватым. Я ехал с маленькой скоростью в пробке. В потоке машин встречные шли в два ряда. Я не мог никого обогнать, бо впереди пробка машин была почти полтора-два километра. Ради чего обгонять на встречную, если идут потоки машин. Нормальна людина так не зробить», — розповів підозрюваний у скоєнні ДТП Олександр Орловський.

Натомість винним Олександр вважає загиблого водія маршрутного таксі. Той буцімто об’їжджав ями і наблизився до його бензовоза надто близько.

Прокурор же каже: чоловік тричі притягувався до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості саме на цьому транспортному засобі.

«Рухаючись населеним пунктом, водій Орловський заходів, що виключають виникнення і розвиток аварійної ситуації, не вжив, чим виявив злочинну самовпевненість, чим передбачається настання суспільно небезпечних наслідків», – заявив прокурор у справі В’ячеслав Трофимов.

24 сентября, 2019 19:07