Заплив честі біля одеського узбережжя (відео)

Пропливли милю після стрибка з гелікоптера на честь свого товариша по службі Дениса Петухова. 15 добровольців, серед них волонтери і службовці Військово-морських сил, подолали майже два кілометри не зупиняючись.

Понад пів року підготовки перед запливом і от нарешті з гелікоптера один за одним вистрибують службовці та волонтери. Вертоліт ледь не стоїть на воді, проте командир поправляє: від лінії моря до самих десантників цілих три метри. Трошки більше ніж пів години очікування і ось бачимо: перший плавець, з красномовним прізвищем Водолазкий, виходить на берег.

А вже за кілька хвилин фінішує і Маргарита Кривко — єдина жінка, що вирішила подолати таку непросту відстань. Зізнається, спочатку було дуже лячно, але допомогли колеги. Вони підтримували її впродовж усієї дистанції. До того ж місія була дуже благородна. Заплив організували на честь бійця Дениса Петухова, що зник безвісти 31 серпня 2014 року. Тоді в Азовському морі за три милі від берега проросійські терористи обстріляли катери «Гриф» і «Калкан». Багато хто з присутніх знав Дениса особисто.

Останнім фінішував Юрій Писарчук, він плив із підтримкою. Вітали його усім пляжем. У 2014 парубок отримав осколкове поранення, внаслідок якого йому паралізувало майже всю праву частину тіла. Втратив і око. Та це не завадило йому менше ніж за годину подолати вплав два кілометри. Адже він ще й тренує бійців.

А далі — нагородження. Переможців не було, адже тут усі герої.

5 сентября, 2019 18:32