Держаудитслужба виявила порушення в роботі місцевої влади Одеси (відео)

Одеса та область мають чималу кількість порушень у використанні коштів місцевих бюджетів.

Про це заявила голова Держаудитслужби України Лідія Гаврилова під час круглого столу в Одесі. Питання правильної побудови системи бюджету невідкладне, адже тільки за цієї умови можна врегулювати діяльність місцевої влади.

«Одеський регіон має велику кількість порушень. Насправді матеріали на сьогодні говорять про те, що порушення є. Дійсно, зараз потрібно з ними не просто боротися, а виявляти їх і не допускати», — прокоментувала голова Державної аудиторської служби.

Лідія Гаврилова до того ж додала: Південний офіс Держаудитслужби пильно стежить за роботою місцевої влади, ба більше — велику кількість матеріалів вже направили до правоохоронних органів.

Зазначу також, цьогоріч в Держаудитслужбі створили спецуправління, яке займається місцевими бюджетами та регулюванням роботи з ними.

«За вісім місяців в результаті нашої аудиторської роботи ми десь близько 300 мільйонів дали додаткових рекомендацій, і з цих рекомендацій мінімум третина виконана. Цього року за результатами нашої спільної роботи з місцевими бюджетами додатково в усі місцеві бюджети надійдуть як мінімум 150 мільйонів гривень», — повідомив начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов.

18 сентября, 2019 17:07