ГАСК отменил разрешение на начало строительства дома на Глушко

Сегодня, 27 сентября, отменили разрешение на начало строительных работ 16-этажного жилого дома с торгово-офисными помещениями и подземным паркингом на Академика Глушко, 17, а.

Об этом сообщил и.о. начальника управления ГАСК Одесского горсовета Александр Авдеев сообщил на своей странице в соцсети Facebook.

«Таке рішення прийнято за результатами позапланової перевірки по зверненням місцевих мешканців, а також доручення Одеського міського голови Геннадія Труханова, який тримає дане питання під особистим контролем.

В ході позапланової перевірки (яка розпочалась 16.09 і за законом тримає 10 днів) встановлено, що генеральним проектувальником ТОВ «ВЕССТ» проектна документація розроблена з порушеннями вимог містобудівної документації та з заниженням класу наслідків (відповідальності) об’єкта. Було складено відповідний акт перевірки та протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності. Окремо ми будемо порушувати питання щодо притягнення до відповідальності проектувальника!

Така халатність і безвідповідальність генерального проектувальника і дозволили нам прийняти рішення про скасування дозволу на початок виконання будівельних робіт!», — написал Александр Авдеев.

27 сентября, 2019 12:05