В Одесі на продавця шаурми напали з ножем (відео)

На продавця шаурми напав з ножем невідомий чоловік.

Інцидент стався на вулиці Преображенській серед білого дня у суботу. Торговця поранили в ділянку серця, його шпиталізували.

Травма могла призвести до сумного результату, йому просто пощастило — кажуть лікарі.

«Пациент ориентировочно 50-ти лет поступил к нам в субботу с резаной раной грудной клетки. Рана не проникающая благодаря подкожному жиру клетчатки, но она очень большая — по размерам сантиметров 30. В связи с этим пациент остался в больнице под наблюдением. Произведена обработка раны. Рана заживает пока первичным натяжением, поэтому, по большому счету, прогноз благоприятный, но на всякий случай мы завтра проконтролируем рентген грудной клетки и при удачном исполнении всех моментов отпустим его домой», — прокоментував головний лікар міської клінічної лікарні № 11 Микола Турчин.

Поліцейські затримали нападника на місці події та вилучили його речі, зокрема ніж. Чоловік був в нетверезому стані.

«Конфлікт стався на ґрунті того, що особа 1961 року народження, та, яка підрізала, вона проходила біля шаурми, потерпілий розмовляв по телефону гучно, і особі це не дуже сподобалось, тому стався конфлікт», — повідомив заступник начальника Порто-Франківського відділення поліції Микола Каширкін.

9 сентября, 2019 19:02