В Одеському інтернаті для дітей з вадами слуху намалювали мурал (відео)

300 літрів фарби та більше ніж сотня пензликів.

В Одеській школі-інтернат № 97 для дітей з вадами слуху сьогодні малюють всі: вихованці та викладачі, активісти, спортсмени та навіть патрульна поліція.

В рамках благодійної акції три стіни будівлі майже перетворилися на повноцінну картину, адже розфарбовували їх весь день. Перебірливо та ретельно вихованці інтернату з шостого по одинадцятий клас обирають своє сьогоднішнє знаряддя — пензлик.

Свято в закладі подвійне: уроків немає, а замість них цілий день художня терапія.

Перспектива залишити по собі слід вабить багатьох. Адже майбутній малюнок роками радуватиме дітей, викладачів та гостей закладу.

Художники, які долучилися до акції, з учорашнього вечора на ногах, адже вночі малювали розмітку для майбутніх елементів муралу. Тож процес сьогодні не завершиться, попереду ще чимало роботи.

Ініціатор проєкту — фонд «Промені щастя», та підтримати його вирішили чимало активістів та установ. Серед людей з пензлем у руках — працівник патрульної поліції.

В інтернаті навчається 112 дітей з вадами слуху та супутніми захворюваннями, майже всі сьогодні беруть участь у процесі. До того ж всі виглядають дуже органічно у ролі майстрів-художників.

Директор закладу не приховує радості, що її мрія нарешті здійснилась, ба більше — до 70-річчя інтернату.

Керівництво закладу, художники і благодійний фонд планують на цьому не зупиняти свою співпрацю. В планах облагородження ще однієї стіни і декілька цікавих проєктів.

12 сентября, 2019 18:46