Вікіпедія проводить тиждень гуманності до тварин (відео)

Захист слабких — справа сильних. В нашій країні вперше стартував тиждень гуманності до тварин. Акція приурочена до Всеукраїнського зоозахисного маршу, який вже втретє відбудеться за ініціативи руху UAnimals. Інвестувати кошти для милосердя не треба. Допомогти можна інакше.

Тепер кожен може написати статті для всесвітньовідомої інтернет-енциклопедії. Для цього реєструватися на сайті Вікіпедії не потрібно. Достатньо любові до тварин і особливих знань, якими ви хочете поділитися з оточенням.

Учасники акції можуть редагувати статті про зоопарк, інтелект тварин та адаптацію. А ще — писати про фільми, пов’язані із зоозахистом і проявами жорстокості до тварин. Також можна створити і свою унікальну статтю.

В Одесі актуальна й така проблема: через брак фінансування немає клінік, які лікують і стерилізують тварин безкоштовно. Турбота про це лягає тільки на плечі небайдужих.

Волонтер Оксана Милованова робить усе, аби допомогти бездомним котам. Щорічним щепленням, годуванням та фінансуванням може забезпечити тільки 30 тварин. Допомоги ж потребують сотні. Каже, такий тиждень гуманності вкрай важливий для неї та усього суспільства.

Акція від Вікіпедії завершиться 15 вересня Всеукраїнським маршем за права тварин. Тож зараз кожен з нас ще може зробити внесок у розвиток загальної культури, аби світ став кращим і добрішим.

4 сентября, 2019 14:51