Відкриття чемпіонату України з вітрильного спорту (відео)

 В Одесі стартував чемпіонат України з вітрильного спорту. Серед учасників в різних класах яхт як юнаки, так і дівчата.

Церемонія відкриття відбулася сьогодні зранку на території «Чорноморського яхт-клубу» на пляжі «Отрада». А самі змагання проводять в рамках святкування Дня фізичної культури і спорту.

Інструктаж проводить для малечі 15-річна Ірина. Адже на відміну від інших дівчат, їй вдалося напередодні вийти в море і трохи потренуватися.

Тож Іра вже вибудовує тактику перегонів, та на поради не скупиться. Дівчина присвятила вітрильному спорту п’ять років, але на великій яхті плаває лише два.

Яхтсменка зізнається: цей спорт вимагає чималих зусиль, та маючи підтримку і мотивацію — все можна подолати.

Участь у чемпіонатах — вже звична справа для Іллі. Це його чи не п’ятдесяті змагання, яхтсмен з шести років підкорює водні простори.

Ба більше, хлопець має немалий досвід і багато відзнак, тож розраховує на перемогу і в цьому чемпіонаті. До сьогоднішніх перегонів готувався в посиленому темпі.

Учасники чемпіонату завітали до Одеси з найрізноманітніших регіонів України. Більшість — у супроводі батьків, та є й ті, кого підбадьорює та підтримує тренер, який сам буквально вчора був на місці своїх вихованців.

Вісьмох найкращих привіз з Харкова Віктор Піскунов.

Уляна — одна з наймолодших яхтсменок чемпіонату, їй 11. Дівчина проміняла сукенки на синці та спортивне обладнання, але зовсім не жалкує.

З Києва Уляна приїхала також зі своїм тренером, а маму з татом дівчинка чекає на нагородження. Їх поруч немає, та батьки підтримують дитину щогодини телефоном.

Літо в Одесі трохи затрималось, тож погода привітна, та вітер, звичайно, насторожує. Адже для усіх учасників цей чемпіонат — вкрай важлива подія.

Закриття чемпіонату відбудеться 15 вересня, саме тоді й оголосять переможців всіх категорій.

На визначних яхтсменів чекають звання чемпіона України, призера, а також медалі, грамоти та спеціальні призи від спонсорів.

11 сентября, 2019 19:24