Всеукраїнський марш за права тварин пройшов у Одесі (відео)

Масштабна акція за права тварин у центрі міста. Більш ніж сотня зоозахисників та власників чотирилапих разом зі своїми меншими товаришами пройшлися маршем, аби приєднатися до всеукраїнської акції.

Стартували зі Старобазарного скверу і дійшли до Міського саду. Ця ініціатива на підтримку прав хвостатих об’єднала 24 міста. Її мета: першочергово створити зоополіцію та центр реабілітації для безхатніх тварин.

Мітингують навіть собаки. За командою красунчик-бігль підтримує учасників заходу дзвінким гавкотом. Для більшості чотирилапий — повноцінний член сім’ї, який потребує піклування та любові.

Вісім років вже минуло відтоді, як Наталя підібрала цуценя на вулиці. Й не думала, що малий безхатченко стане сенсом життя. На мітингу жінка палко відстоює права свого улюбленця.

Три собаки, три коти та дві папуги, і це не дитячий мультфільм. Це в Наталі стільки домашніх тварин. Жінка на мітинг прийшла разом з чоловіком, подругою та, звичайно, собакою. Без кудлатого їхня родина не уявляє свого щастя.

Ще одна вимога зоозахисників: заборонити діяльність хутрових ферм і посилити покарання за насильство над тваринами. Тож цирки і контактні зоопарки неприпустимі в розвиненому суспільстві.

Таку позицію поділяє і Анна. Цієї акції дівчина чекала вже давно, тож заздалегідь все продумала: на мітинг прийшла з плакатом. Дівчина запевняє, що кожен має дарувати тільки добро своїм улюбленцям, адже вони цього заслуговують.

Центр реабілітації — вкрай необхідна установа, вона дасть змогу комплексно обстежувати бездомних тварин. Згодом можна буде знайти їм новий дім та сім’ю, що забезпечить щасливе подальше життя.

16 сентября, 2019 14:56