Виховательку дитсадка звільнили за жорстоке поводження з дитиною (відео)

Виховательку звільнили за жорстоке поводження з дитиною.

Інцидент стався сьогодні вранці у дитсадку № 224 на Ак. Філатова, 84а. Місцева жителька зняла на телефон, як співробітниця установи смикає за руку малечу. Відео опублікувала у соцмережі.

«Я тоже возмущена, потому что видела это видео. Воспитателя уволили. Собрали профсоюзный комитет детского сада, дали согласие на то, что, действительно, была нарушена трудовая дисциплина, и рукоприкладство не должно использоваться в работе с детьми», — заявила директор Одеського дошкільного НЗ «Ясла-садок» № 224 Віта Баранова.

Директорка департаменту освіти міськради Олена Буйневич теж прокоментувала ситуацію. Цитую: «Така поведінка не сумісна з роботою педагога. Від імені департаменту прошу вибачення у батьків, дякую за інформацію небайдужим людям», — кінець цитати.

Батьки вихованців дитячого садка обурені побаченим.

«Ну, конечно, когда мы приводим в садик, мы надеемся, что за ними здесь присматривают и не применяют физическую силу как минимум, не говоря уже о том, что не стоит на них кричать даже. Потому что все-таки с десятого раза это можно объяснить, но в спокойном тоне. Мы надеемся, что все-таки больше такого не будет», — розповіла мати вихованця Одеського дошкільного НЗ «Ясла-садок» № 224 Вероніка Масленко.

Мати ображеного хлопчика претензій не має. Вважає, що у цьому поводженні з дитиною немає нічого ненормального. Також у жорстокому ставленні сумніваються й деякі батьки. Начебто на відео може бути видно не все, що насправді відбулося.

«Может быть он стоял, колотил другого ребенка, а этого не показано на видео. Может он его пальцем в глаз. Мы ж не знаем всего, правильно, есть ли там на видео полная информация или нет?» — зазначила мати вихованця Одеського дошкільного НЗ «Ясла-садок» № 224 Олександра Сніцерук.

Але, за словами очевидців, хлопчик не зробив нічого, за що б міг бути покараним.

17 сентября, 2019 17:10