Весілля на Молдаванці: 40-метровий стіл та 200 гостей (відео)

Напої рікою, бутерброди з тюлькою та пироги з лівером — чисто одеський святковий стіл. А привід для цього — весілля Сьоми та Рози.

Звичайний дворик на вулиці Адмірала Лазарєва у День міста прихистив майже 200 гостей з усієї України за 40-метровим столом. Він ломився від ласощів, бракувало лише приборів. Але досвідчені одесити на свято приходили зі своєю виделкою.

Одеське весілля проходило за звичайним сценарієм: Сьомі вручили роги, а в Рози вкрали туфлю, та традиційної бійки, на подив, вдалося уникнути.

«Мы на Молдаванке. Это же такое место, когда все-все выходили к столу. Всё выносили, что было в доме. Ставили лавки, стулья, подсаживались. По ходу дела, конечно, найдется соседка, которая останется недовольной, но всё закончится хорошо: весельем и плясками», — прокоментувала голова департаменту культури та туризму ОМР Тетяна Маркова.

Гостей було чимало: на свято завітав навіть «нальотчик» Жора на прізвисько Чикаго. Та й жоден мешканець дворика не міг пропустити бенкет. Такого дійства в нашому місті не бачили вже давно, адже багато років ніхто так у двориках не збирається.

«Впервые вижу такую свадьбу на нашей Молдаванке. Серьезно. Ну очень хорошо, молодцы. И приятно, что на нашей улице», — розповіли жительки дворика на вул. Адмірала Лазарєва, 16, Олена та Алла.

3 сентября, 2019 17:10