Велосипедом на роботу: в центрі міста стартує флешмоб (відео)

Заряд гарного настрою, ранкова кава та приємні призи. 20 вересня Одеса перетвориться на велостолицю України.

Учасники флешмобу «Велосипедом на роботу» стартують о сьомій ранку з різних районів міста. Зустрічаються на Олександрівському проспекті.

Долучитися може будь-хто. Організатори обіцяють всього навчити та підтримати. Таку масову акцію в Одесі проводять вже вдруге, за рік вона навіть здобула своїх прихильників.

«Единственное, у нас не очень приспособленные дороги, чтобы перемещаться на велосипедах. Именно поэтому развитие велоинфраструктуры — это одна из самых приоритетных целей. И все наши акции, все наши мероприятия направлены на то, чтобы привлечь внимание властей и общественности», — повідомив керівник ГО «Веловектор» Олександр Прохоров.

Поїздка на роботу зрання на двоколісному товариші — запорука продуктивності та гарного самопочуття. Тож організатори сподіваються, що для багатьох учасників флешмобу ця акція переросте в гарну звичку. До того ж на переможців конкурсів Best look та Best bike team очікують приємні призи.

Оксана вже декілька років поспіль для пересування містом використовує саме велосипед. Адже це неймовірна можливість сповна насолодитися Одесою дорогою до місця призначення.

«Это экономный, экологический и позитивный вид транспорта, который еще и оздоравливает, потому что если ты едешь со своим темпом комфортным, то это очень хорошо для здоровья, для кровообращения, это чувство свободы», — висловила думку піар-координатор проєкту Оксана Цимбалова.

19 сентября, 2019 18:38