Велосипедний флешмоб в Одесі: двоколісним на роботу (відео)

Ранок без заторів, свіже повітря та легка зарядка. Напередодні Всесвітнього дня без авто з усіх районів Одеси в супроводі веломаршалів більш ніж 80 учасників розкрутили педалі у напрямку місць своєї роботи.

Флешмоб вже вдруге збирає чималу кількість охочих разом проїхатися містом та підтримати ініціативу екологічного і спортивного пересування. Цієї ж п’ятниці цілі офіси та організації стартували двоколісними. Такий вид транспорту — фаворит і серед працівників 7 каналу.

Розвинена велосипедна інфраструктура — мрія кожного урбаніста. Дедалі більше одеситів пересідають з маршрутних таксі та автомобілів на велосипеди. Адже це міський транспорт майбутнього. Екологічний, економний, мобільний, безпечний для оточення, та ще й допомагає підтримувати фізичну форму. Прихильників двоколісного в Одесі справді чимало. Багато й тих, хто використовує цей транспорт увесь рік. Поїздки на роботу велосипедом бадьорять краще за будь-яку каву. Тож надбання такої звички не тільки забезпечать щоденну економію, а й покращать самопочуття.

Організатори зізнаються: флешмоб перевершив всі очікування, тож на цьому не планують зупинятися. Вже розробляють майбутні велопроєкти. До того ж переможці конкурсів Best office team та Best look отримали приємні призи.

Тенденція долучатися до таких акцій щороку зростає. Тож ми сподіваємось, що велокультура міста розвиватиметься, а з нею і вкрай необхідна інфраструктура.

20 сентября, 2019 16:47