Одесса
13 Co
USD

Василь Ломаченко повернувся додому із перемогою (відео)

Одразу три чемпіонські пояси привіз до Одеси український боксер Василь Ломаченко. В бою проти британця Люка Кемпбелла він отримав переконливу перемогу по балах.

Чемпіон світу за версією WBA та WBO у легкій вазі додав до своєї колекції ще один титул, який був вакантним, — чемпіона світу за версією WBC. Тепер у Ломаченка незавойованим лишається лише один пояс — IBF. За нього та за звання абсолютного чемпіона світу битиметься вже на початку наступного року.

«Все эмоции я оставил там, потому что уже, в принципе, почти сутки прошли. Поэтому эмоции подостыли уже. А так, конечно, рад вернуться домой и не могу дождаться, когда вернусь в родной Белгород», — розповів чемпіон світу з боксу Василь Ломаченко.

Бій із Кемпбеллом спортсмен оцінює на 7 з 10. Каже, його суперник був у гарній фізичній формі, тож завершити нокаутом не вдалось. Хоча нокдаун був. Усього експерти нарахували пів тисячі ударів нашого чемпіона.

«Каждый боксирует так, как ему позволяет соперник. Просто мне кажется, что люди перестали уже на моих соперников смотреть, как на боксеров высококлассных. Все смотрят на них, а раз там Ломаченко — ну там без вариантов. У меня парень был, олимпийский чемпион, я боксировал в весе, который не мой родной вес. Там габариты совершенно разные. Поэтому у людей, наверное, все-таки не совсем правильное понятие о том, как вообще оценивается бокс и по каким критериям», — зазначив Василь Ломаченко.

Та загалом, каже спортсмен, поєдинок пройшов за планом і майже без втрат для здоров’я. Зараз він має відновитися після бою та розпочати підготовку до наступного — за титул IBF.

2 сентября, 2019 15:01