Бізнес у підвалі: шум та чад шиномонтажу заважають жити (відео)

Нескінченний гуркіт і шум, та ще й чадний дим суне у квартири.

На Ніжинській, 11, спалахнув конфлікт між місцевими жителями та бізнесменом, що обладнав шиномонтаж у підвалі будинку. Чиновники розв’язувати проблему людей не хочуть, власник приміщення — теж.

Постійний шум та сморід автомобільної гуми. Сусідство із шиномонтажем мешканцям старенького будинку на Ніжинській, 11, набридло. Коли саме та як власник придбав спільний підвал, місцеві не знають. Кажуть, на квадратні метри й не претендують, лише прагнуть повернути у свої помешкання відчуття спокою та затишку.

З острахом мешканці квартир у флігелі думають про настання холодів. За їхніми словами, опалюють підвал нехитрим методом: у піч кидають що доведеться, навіть відпрацьовані шини.

У пошуках допомоги вже оббили пороги з десятка різних інстанцій, проте ніхто їхньої проблеми досі не вирішив. Відповідають, нібито документи в нормі, підприємець відзвітував про графік, у разі його порушення слід звертатися до правоохоронців.

Власник підвального приміщення — ексдепутат Валентин Чернов. Місцеві вважають, що його минуле — це одна з причин, чому їхні заяви міські чиновники ігнорують. Виявилося, Чернов навіть є в базі «Миротворця». Втім, ми легко зв’язались із ним, аби він прокоментував скарги обурених сусідів. Каже, ніяких порушень не бачить. Тим паче, юридично діяльність здійснює не він. Орендатори змінюються, шиномонтаж працює.

Чоловік каже: йому байдуже, як саме наймачі використовуватимуть підвальне приміщення. Лише бізнес та нічого особистого. З іншого боку — сусіди, зокрема ті, чиї вікна виходять на дорогу, налаштовані рішуче проти.

4 сентября, 2019 14:51