Благодійний забіг відбудеться в Одесі (відео)

Кросівки — це все, що потрібно: вже вдруге в Одесі відбудеться благодійний забіг.

Міжнародний фонд «Промені щастя» спільно з Kadorr Fitness Tairova збирають кошти на медичне обладнання в обласну лікарню для дітей з хворим серцем — інфузомат. Для забігу обрали найкомфортнішу ділянку — Трасу здоров’я. Старт і фініш — біля ресторану «Хуторок». До акції долучилося чимало організацій та компаній.

«Также будут принимать участие представители корпоративного сектора. Для Украины это важно, так как культура корпоративного спорта у нас совсем не развита, а для компаний это такой себе тимбилдинг», — зазначив президент ГО Sport Socium Віталій Гілевич.

Аби взяти участь у забігу, потрібно завчасно зареєструватися. Якщо навіть випадковий перехожий зацікавиться до старту, то він сміливо може долучитися до акції.

«Вы можете прийти даже просто нас поддержать. Но если вы будете еще и в кроссовках, то можете сразу побежать. Это будет очень заряжающая атмосфера», — прокоментувала співорганізатор забігу Ольга Ліпілова.

Після вдалого першого спільного проєкту, вирішили продовжувати. Тим паче цього разу вмотивовані максимально, адже йдеться про дитячі життя.

«Таким образом мы поможем детям всей области. Это жизненно необходимо для детей и будет спасать тысячу детских сердец», — підкреслила голова БФ «Промені щастя» Альона Чорна.

20 сентября, 2019 18:49