Багатодітна родина мріє про великий будинок (відео)

Вісім дітей та двоє дорослих. І на десятьох всього 42 квадратні метри. Така родина живе в Одесі. Спати доводиться на підлозі, бо ж на ліжку місця вистачає не всім. В їхніх планах добудувати другий поверх будинку. Збирати кошти допомагають волонтери. Долучитися можете і ви.

Коля найменший у великому сімействі. У нього ще чотири сестрички та троє братиків. Всім від трьох до 18 років. Побути на самоті у такій великій родині — завдання не з легких.
Дітям та батькам доводиться спати в одній кімнаті. Малеча — на підлозі, щовечора їй розстеляють матраци. Після того, як влітку батько зламав хребет, тимчасово спить на ліжку. Для дітей місця дійсно бракує. Мама цієї багатодітної родини просила допомоги у держави. Але ж є одне але.

До знайомства з Ігорем в Ірини було вдвічі менше діток — четверо: три сини й донька. У Ігоря стільки ж: син і три донечки. Закохані вирішили одружитися. Так і утворилася велика багатодітна родина, якій вкрай необхідно збільшити житлову площу.

В планах — добудувати другий поверх будинку. Але грошей у родини замало. Тож волонтери вирішили допомогти.

Сьогодні, 6 вересня, у порту ТІС виступатимуть гурти «Бумбокс» та Franz Ferdinand. Ті, хто хочуть допомогти родині у зборах коштів, приходьте на концерт та робіть благодійний внесок. Мета — зібрати 500 тисяч гривень.

6 сентября, 2019 16:53