Одесса
11 Co
USD

22 серпня — День вшанування пам’яті захисників правопорядку (відео)

Двісті два правоохоронці загинули під час виконання обов’язків у нашому місті. Сьогодні рідні та близькі, колеги та небайдужі одесити прийшли до меморіалу захисників правопорядку, аби вшанувати їхню пам’ять.

Від рук правопорушників без батька, чоловіка чи сина залишилася не одна сотня дітей, дружин та матерів. На невеликій площі зібралось понад три сотні людей. Кожен сюди прийшов зі своєю історією. Тут є колеги, рідні та друзі тих, хто віддав життя, рятуючи чиєсь інше.

Додому не повернувся зі служби й племінник Алли Журавель — Роман. Вже чотири роки його син чекає тата вдома. Знайшовся серед натовпу й колега Романа. Каже, знав його тоді лише кілька днів. Проте образ в пам’яті й досі.

Наталія Крученок ледь стримує сльози. Про деталі страшної трагедії жінка воліє мовчати, каже лише: минуло тільки два роки і рана не встигла загоїтися. Страшна трагедія сталася ще вісім років тому: Олександр Розмариця — один із двох правоохоронців, які загинули під час затримання на Одещині банди Аслана Дикаєва. Одна з доньок та жінка вбитого Олександра прийшли покласти квіти до пам’ятника.

22 августа, 2019 17:04