Одесса
17 Co
USD

Інвестори ЖК «Золотий берег» прийшли до прокурора (відео)

До прокурора на прийом прийшли інвестори скандальної недобудови «Золотий берег». Близько 30 людей вимагали, аби правоохоронці розібралися в ситуації з цією багатоповерхівкою.

Нагадаємо, в 2006 році будинок почали зводити на 16-й станції Фонтану. Але будівництво зупинилося. Дім встиг змінити декілька компаній-забудовників. Але там і досі голі стіни, немає комунікацій. Людям пропонують знову доплатити. Попри те, що інвестори вже віддали повну суму за свої квартири на початку будівництва.

«Мы ездили в Киев узнать, где же наши документы и кто их забрал. Когда забрали документы, вот сейчас процессуальный прокурор сообщил: этим воспользовались и сняли аресты. Наложили в суде аресты, и как только дело из прокуратуры ушло в Киев, аресты были сняты», — повідомив інвестор ЖК «Золотий Берег» Володимир Кульчицький.

«Інформація була надана людьми, і, відповідно, ми будемо з цим розбиратися і надалі давати оцінку в рамках наших повноважень», — заявив перший заступник прокурора Одеської області Олександр Саулко.

Прокурор та інвестори домовилися зустрітися через два тижні.

14 августа, 2019 18:45