Одесса
10 Co
USD

Юні каратисти шукають спонсора для участі в Кубку світу у Німеччині (відео)

Час минає, а спонсорів ще не знайшли.

Юних одеських каратистів запросили взяти участь в Кубку світу у Німеччині. Одного таланту та жаги перемоги замало, на міжнародний турнір ще потрібно дістатися. Коштує це чималих грошей, їх в батьків немає. В Мінспорту та до одеських депутатів вже зверталися — марно.

Олег Гуртовий вже став призером юнацьких чемпіонатів України та Європи. Каже, не залишає надії отримати безцінний досвід у Німеччині. У спортивному клубі, де тренується Олег, вже є п’ять чемпіонів України. Спортсмени їздили на змагання до Молдови, Угорщини та Білорусі. Всі витрати лягали на плечі батьків, і тепер новий виклик: де ж взяти гроші на Кубок світу? Цей чемпіонат є в плані заходів Міністерства спорту України. Втім, за шість років існування клубу «Саторі», держава жодного разу не допомогла фінансово, скаржиться директор. Підтримки спортсмени шукали і в місцевих депутатів. Але, за словами батьків, ті постійно ігнорують їхні прохання допомогти каратистам.

Щодня юні спортсмени старанно працюють не тільки над тілом, але і загартовують свій характер. Вони хочуть і далі підніматися на вищий щабель п’єдесталу та гідно представляти нашу країну.

Кубок світу пройде в листопаді. Тож у всіх небайдужих ще є час допомогти дітям втілити у життя їхню спортивну мрію.

22 августа, 2019 18:57